RUHUNU HARAMDAN SAKIN MERVE ÖZCAN
RUHUNU HARAMDAN SAKIN MERVE ÖZCAN

Ruhunu Haramdan Sakın - Merve Özcan

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺100,00
İndirimli : ₺75,00

:

Merve Özcan

Gözlerini Haramdan Sakın'la başlayıp Yüreğini Haramdan Sakın'la devam eden o rüzgâr, Ömer ve Betül'ün adımlarıyla bir kez daha yön buluyor.

 

.

 

"Sular dingindi, güneş hafif hafif yüzeyine vurup küçük ışıltılarla aydınlatıyordu bizi. Fakat bu sakin yüzey bize gerçek huzuru mu getiriyordu, yoksa yalnızca altında kopan karmaşayı mı gizliyordu bilemiyorduk.

 

Ömer gözlerini sakınmıştı haramdan, sonra yüreklerimiz. Onları korumak için çırpınmıştık onun okyanusunda. Şimdi ise ruhlarımızı savunup onlara tutunmalıydım. Tutunmalı ve bu sularda, bu dalgaların arasında hayatta kalmak için attığımız kulaçların arasında kaybolmalarına izin vermemeliydim."

 

 

Kitaptan Alıntılar

 

* "Kelimeleriyle sizi büyüleyecek, aksiyonuyla adrenalinizi tavan yapacak ve hüznüyle sizi ağlatacak bir seri..." 

* "Klasik bir İslami roman kurgusunun aksine hayatı bütün yönleriyle içine alan manevi bir kurtuluş hikâyesi..."

* "Bu serinin içindeki cümleleri, kelimeleri, duyguları okumadıkça tamamlanmış olmayacaksınız."

* "Merve Özcan, '21. yüzyılın Huzur Sokağı' olarak addedilen bu seriyle, İslami değerlerle günümüz gençliğinin dilini ustalıkla buluşturuyor."

* Aşk ve aksiyonun iç içe geçtiği, bir sayfada tebessüm ederken diğer sayfaya gözünüzden bir damla yaşın süzülmesine sebep olabilecek güçlü bir kurgu. Merve Özcan, hüznün yanında sevinci, aşkın yanında ayrılığı, özlemin yanında kavuşmanın tadını bir araya getiriyor.

* Genç ve gelecek vadeden bir kalem, milyonlarca okunma ve herkesin ilgiyle takip edip içinde kendinden bir şey bulabileceği bir hikâye, içimizden bir eser.

 
Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR