Benzer Ürünler
TİMAŞ ÇOCUK YAYINLARITİMAŞ ÇOCUKPatlak Zekâ CEMCAN Serisi (8 Kitap)
TİMAŞ ÇOCUK YAYINLARITİMAŞ ÇOCUKPatlak Zekâ CEMCAN Serisi (8 Kitap)

Patlak Zekâ CEMCAN Serisi (8 Kitap)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺640,00
İndirimli : ₺445,00

TANITIM VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ.

  • Okul Fena Karıştı
  • Acayip Fikirler Ustası
  • Bilim Tatil Dinlemez
  • Erkenlik Operasyonu
  • İnternette Başım Dertte
  • Popçu mu, Topçu mu (YENİ)

 

:
Bilgisayarın karşısına geçip satış yapabileceğimiz bir site aradık. Bu işi yapan bir sürü yer var. Hangisini seçelim derken, Cancan geldi. O annesinin nereden satış yaptığını biliyormuş. Biz de onun tavsiye ettiğini seçtik. Orada kendimize bir dükkân açtık. Bu işin bu kadar kolay olacağını düşünmemiştim!
 
 
 
Kendimize bir satıcı ismi seçmemiz gerekiyordu. İsim konusunda kızlarla aramızda fikir ayrılığı çıktı. Biz “Kartal” ismini, kızlar da “Pembiş” ismini seçmek istedi. Böylece ismimiz “Pembiş Kartal” oldu. Yani ne onların ne de bizim istediğimiz, berbat bir ismimiz oldu…
 
 
 
Çok heyecanlandık. Parayı toparlayabilecek miyiz yani?
 
 
 
Toparlayalım lütfen!
 
Oku, çalış bir de ödev yap. Ne zaman tüm enerjimi ödev yapmak için değil de bilimsel araştırmalarım için harcayabileceğim? Ödevlerden fırsat kalsa belki çarpmayan elektrik, nefes kesmeyen su yapıp hayatlar kurtarabilirim. "Ah keşke bu işin kestirme bir yolu olsa." diye hayıflanırken kestirme yol kendiliğinden okul bahçesine geldi. O kestirme yolu muhteşem gazeteciliğimle tarihe geçireyim derken başım da dertten derde girdi. Pes eder miyim? Hayır! Hemen okul diploması gerektirmeyen mesleklere yöneldim. "Dert dinleyiciliği güzel iş." dedim, koltuğa oturup dert dinledim. Sonuç okulu karıştırdı, beni disiplinle tanıştırdı.
 
Acaba bir gün parlak fikirlerimden biri tutacak ve bana laboratuvarlar dünyasının kapılarını açacak mı?
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR