İLKGENÇ TİMAŞİlk Genç TimaşMÜKEMMELLER KULÜBÜ Anıl Basılı
İLKGENÇ TİMAŞİlk Genç TimaşMÜKEMMELLER KULÜBÜ Anıl Basılı

MÜKEMMELLER KULÜBÜ Anıl Basılı

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺50,00
İndirimli : ₺37,50

“Hayır, sen yalnız değilsin! Herkesten daha güçlüsün. Çünkü sen… Sen Şampiyon’sun!”
Marka : İlk Genç Timaş
Kitaplık : İlk Gençlik
Diziler : Özgür Romanlar
Sayfa / Ebat : 128s. / 12,5x19,5
İlk ve Son Baskı : Nisan’23 / Nisan’23
Baskı Sayısı : 1
Çizer
  • Elif Kım

:
Arka kapak
“Sen zayıf değilsin! Herkesten daha güçlüsün. Çünkü sen… Sen Şampiyon’sun!"
"Başarısızlar Kulübü" ile ses getiren Anıl Basılı bu kitabıyla, başarı yarışında en önde olmak zorunda hissedenlere odaklanıyor.

 

Şampiyon, Nil, Süpercan, Güçlü...
Başarılara doymuş dört çocuğun yolu "Mükemmeller Kulübü"nde kesişiyor. Peki, bu kulübe kimler katılabilir? Mükemmel olma çabasına sahip herkes! İşte, bu hikâye kendilerini derslerde, sporda, sanatta veya aklımıza gelebilecek her alanda en iyisi olduğuna inandıranlara uzanıyor.
Sen de mükemmellik yarışında kendini geride kalmış hissediyorsan bu kitap sana “mükemmel olmak zorunda değilsin!” diye fısıldıyor.
Editörün görüşü
Anıl Basılı, Başarısızlar Kulübü'nde bizlere başarı kavramını sorgulatmıştı. Herkesin içinde gizli yeteneklerin olduğunu, herkesin her konuda yetenekli olmak zorunda olmadığını, bizi asıl başarısızlığa sürükleyen şeyin bize dayatılan "başarı" anlayışı olduğunu, zaman zaman başarısız olmanın normal olduğunu bizlere anlatmıştı. Mükemmeller Kulübü'nde ise bize dayatılan benzer bir kavramı sorgulamaya başlıyoruz: Mükemmellik! Bu kitapta Anıl Basılı'nın sorgulayıcı kalemiyle kendimize birtakım sorular sormamız gerekecek. Mükemmel insan var mıdır? İnsan mükemmel olmak zorunda mıdır? Mükemmel olma kaygısı, içimizdeki potansiyeli açığa çıkarmamızın önündeki en önemli engellerden biri olabilir mi? Şampiyon, Tükenmez Nil, Süpercan ve Güçlü'nün maceralarıyla "mükemmel" bir yüzleşme bizi bekliyor!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR