PORTAKAL KİTAPPORTAKAL KİTAPMERVE ÖZCAN ROMAN SETİ (6KİTAP)
PORTAKAL KİTAPPORTAKAL KİTAPMERVE ÖZCAN ROMAN SETİ (6KİTAP)

MERVE ÖZCAN ROMAN SETİ (6KİTAP)

İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺980,00
İndirimli : ₺730,00
:

Ruhunu Haramdan Sakın...

Gözlerini Haramdan Sakın'la başlayıp Yüreğini Haramdan Sakın'la devam eden o rüzgâr, Ömer ve Betül'ün adımlarıyla bir kez daha yön buluyor.

"Sular dingindi, güneş hafif hafif yüzeyine vurup küçük ışıltılarla aydınlatıyordu bizi. Fakat bu sakin yüzey bize gerçek huzuru mu getiriyordu, yoksa yalnızca altında kopan karmaşayı mı gizliyordu bilemiyorduk.

 

Ömer gözlerini sakınmıştı haramdan, sonra yüreklerimiz. Onları korumak için çırpınmıştık onun okyanusunda. Şimdi ise ruhlarımızı savunup onlara tutunmalıydım. Tutunmalı ve bu sularda, bu dalgaların arasında hayatta kalmak için attığımız kulaçların arasında kaybolmalarına izin vermemeliydim."

 

 

Kitaptan Alıntılar

 

* "Kelimeleriyle sizi büyüleyecek, aksiyonuyla adrenalinizi tavan yapacak ve hüznüyle sizi ağlatacak bir seri..." 

* "Klasik bir İslami roman kurgusunun aksine hayatı bütün yönleriyle içine alan manevi bir kurtuluş hikâyesi..."

* "Bu serinin içindeki cümleleri, kelimeleri, duyguları okumadıkça tamamlanmış olmayacaksınız."

* "Merve Özcan, '21. yüzyılın Huzur Sokağı' olarak addedilen bu seriyle, İslami değerlerle günümüz gençliğinin dilini ustalıkla buluşturuyor."

* Aşk ve aksiyonun iç içe geçtiği, bir sayfada tebessüm ederken diğer sayfaya gözünüzden bir damla yaşın süzülmesine sebep olabilecek güçlü bir kurgu. Merve Özcan, hüznün yanında sevinci, aşkın yanında ayrılığı, özlemin yanında kavuşmanın tadını bir araya getiriyor.

* Genç ve gelecek vadeden bir kalem, milyonlarca okunma ve herkesin ilgiyle takip edip içinde kendinden bir şey bulabileceği bir hikâye, içimizden bir eser.

Yüreğini Haramdan Sakın...

Sakınılan bir bakışla başlayan Gözlerini Haramdan Sakın yolculuğunun okyanusvâri rüzgârı Yüreğini Haramdan Sakın'la esmeye devam ediyor.

 

.

 

Artık buradaydı Betül, ulaşılmaz dediği adamın o çetin sınırlarının hemen dibinde. Yakınındayken daha sert esen Ömer'in rüzgârı artık Betül'ü daha fazla sarsıyor fakat o huzurlu serinliği de daha özel hissettiriyordu. Aralarındaki onca mesafeden geriye kalan sınırları aşmanın neler getireceğinden ikisi de habersizdi. Fakat bir gerçek vardı; artık o rüzgârda savrulan yalnızca Betül olmayacak, Ömer de kendi rüzgârının tadına bakacaktı.

 

Tehlike yaklaşmaya, silahlar patlamaya ve güneş de umursamazca parıldamaya devam ediyordu.

 

.

 

"Gözlerini açıp bana döndüğünde montumu tutup beni kendine çekti ve başımı göğsüne yasladı. Kahkahalarım karnımı ağrıtacak boyuta ulaştığında yüzümü kazağına doğru çevirdim. Kazağı gözyaşlarımla ıslanıyordu. Zor çıkan sesimle, "Şükür." dedim. Öylesine değildi, tüm samimiyetimle söylemiştim; şu an için denilebilecek en güzel kelimenin bu olduğunu hissettiğim için.

 

Ömer önce güldü ve başım göğsüyle birlikte birkaç kez kalkıp indi. Sonra da omzumu biraz daha kendine bastırıp derin bir nefes aldı ve, "Şükür." dedi; benim gibi."

 

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR