GÜLCE ÇOCUK Timaş ÇocukGÜLCE KİTAPEN UZUN UYKU Merve Özcan
GÜLCE ÇOCUK Timaş ÇocukGÜLCE KİTAPEN UZUN UYKU Merve Özcan

EN UZUN UYKU Merve Özcan

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺75,00
İndirimli : ₺52,50

Sorular sorup ardından cevabı bekleyemeyecek kadar sabırsızlanıyorsanız bu kitabın sesine kulak verin.

:
Arka kapak

Sabırsızlar İçin Kıymetli Hikâyelere Ulaşma Rehberi’ni hiç duydunuz mu? Peki yüz yıllar süren Ashab-ı Kehf 'in uykusunu... Ben de yeni duydum. Ama kafam biraz karışık. Bir dakikada bin soru sormayı severim de cevapların hepsini dinlemeye vaktim yok. Şimdi bu hikâyeyi adım adım öğrenmeye nasıl sabredeceğim?

Editörün görüşü

Hayatın içinde pek çok sorularla karşılaşır çocuklar. Bu sorularının cevabı Kur’an’ın anlattığı kıssalarda saklıdır. O kıssalardan biri de Ashabı Kehf hakkındadır. Her dönemin çocuklarına seslenen bu önemli olay günümüzdeki sabırsız çocuklara da değerli hazinelerini açıyor. Saliha isimli heyecanlı, komik, sabırsız ve biraz da uykusever çocuğun okulda yaşadığı sorunları içinden çıkılmaz hâldedir. Ta ki sayfaları gizemli bir şekilde artan kitapla ve anlattıklarıyla tanışana kadar. Artık sorularına cevaplar bulmuş, yüzünde gülücükler açmaktadır.

En önemli cümle

Ses git gide yaklaşıyor, tanıdık bir sese de benziyor. Hatta tahminime göre şimdi beni ayağa dikiverecek birinin sesi bu. “Kime diyorum ben? Hay Allah’ım, Ashab-ı Kehf uykusu mu bu kızdaki? Estağfurullah, ne uyanmak bilmez oldun benim uykucu kızım!”

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR