TİMAŞ YAYINLARITİMAŞ YAYINLARIBenimle Oynar Mısın Baba? Ali Çankırılı
TİMAŞ YAYINLARITİMAŞ YAYINLARIBenimle Oynar Mısın Baba? Ali Çankırılı

Benimle Oynar Mısın Baba? Ali Çankırılı

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺70,00
İndirimli : ₺52,50

Marka : Timaş Yayınları
Kitaplık : Aile Kitaplığı
Diziler : Aile Eğitimi
Sayfa / Ebat : 256s. / 13,5x21
İlk ve Son Baskı : Şubat’22 / Haziran’22
Baskı Sayısı : 2
Barkod : 9786050843798
Üst Başlık : Okul Öncesi ve İlköğretim Çocukları için Oyunlar ve Etkinlikler

:

“Oyun, çocuk için sadece bir oyalanma ve eğlence aracı değildir; fiziksel, zihinsel, dilsel, motor, sosyal-duygusal gelişim alanlarını destekleyici bir role sahiptir. Oyun çocuğun en ciddi işidir” diyerek yola çıkan Ali Çankırılı Benimle Oynar mısın Anne’den sonra Benimle Oynar mısın Baba ile çocuklarıyla kaliteli vakit geçirmek isteyen anne ve babalara bir destek eli uzatıyor.

Bilgisayar ve internet odaklı oyunların çocuklarımızı adeta işgal ettiği şu dönemde evdeki basit materyallerle bazen de hiçbir malzemeye ihtiyaç duymadan uygulanabilecek oyun ve etkinlikler giderek daha da önem kazanıyor. Çünkü çocuğun duygusal, bedensel, zihinsel olarak aktif biçimde katılacağı oyun ve etkinlikler dikkat, algı, duyusal gelişim ve farkındalık üzerinde olumlu etkilerde bulunuyor.

Bu ihtiyacın farkında olan ama çocuklarıyla basitçe ve gelişimlerine destek olacak içerikte farklı oyunlar ve etkinlikler oluşturmakta zorlanan anne babalar Benimle Oynar mısın Baba’da yaş gruplarına, uygulanacakları mekâna ve kazanımlarına göre gruplandırılmış etkinliklerle çocuklarıyla dolu dolu vakit geçirecek, zaman zaman da geçmişin sokak oyunlarının bugüne taşınan versiyonlarıyla kendi çocukluklarına doğru keyifli bir yolculuğa çıkacaklar.

 

Editörün görüşü

Pedagog Ali Çankırılı'nın yıllar önce yayımladığı ve ebeveynler için klasikleşmiş olan "Benimle Oynar mısın Anne" kitabının devamı mahiyetinde bir çalışma. Başta babalar olmak üzere tüm ebeveynlerin, aynı zamanda çocuklarla kaliteli zaman geçirmek isteyen herkesin istifade edebileceği bir çalışma. Okul öncesi ve ilköğretim çağı çocukları için görsel algı ve dikkat, duyu geliştirme, farkındalık oluşturma temelli oyun ve aktiviteler içeriyor.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR