Arkadaşlık Çok Karışık – Çocuktan Al Bilgiyi
Arkadaşlık Çok Karışık – Çocuktan Al Bilgiyi

Arkadaşlık Çok Karışık – Çocuktan Al Bilgiyi

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺65,00
İndirimli : ₺52,00

İlk Basım Tarihi: 01/01/2020
Baskı Sayısı: 1
Sayfa Sayısı: 160
Yazar: Pınar Akseki Şeniz Baş
ISBN: 978-605-08-3225-9
Yayınevi: İlk Gençlik

:
Merhaba arkadaşlar, ben Ayşen.

Sınıfımıza yeni bir öğrenci geleceği söylentisi ortalığı karıştırdı. Adı Umut’muş. Erkekler hemen “Umut bizimdir!” diye atıldılar. Ama sınıfın popisi Ceyda, Umut kız ismi de olur deyince iddialar havada uçuşmaya başladı. Herkes Umut’la arkadaş olmak istiyordu, ayrıca herkesin arkadaşlığın ne demek olduğu hakkında değişik fikirleri vardı. Neler oldu merak ediyorsanız, kitabın sayfalarını çevirmeye başlayın.

Merhaba arkadaşlar, ben Güven.

5B sınıfındayım. Okulun en renkli tipleri bizim sınıftadır.Örneğin Korkut çok havalıdır, Gökhan her şeye koşar, Sedat her şeye bilmiyorum der. Yeni öğrenci Umut’u da merak ediyorum. O da eminim havalı bir tiptir, spor yapıyordur, iyi bir kalecidir belki de. Ben böyle dedikçe kızlar yerlerinden zıplıyorlar, neymiş Umut kız da olabilirmiş.Umut kız mı erkek mi merak ediyorsanız, maceraya buyurun.

Arkadaşlık Çok Karışık’ta, çocukların bakış açısıyla iyi bir arkadaşlığın geliştirici ve mutluluk verici taraflarını okuyacak, akran zorbalığı nedir, nasıl korunulur, popüler olma baskısı neler getirir sorularının cevaplarını bulacaksınız. Çocukların çocuklara iyi arkadaş olmanın sırlarını anlattığı bir ilk gençlik kitabı!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR