ANI HIRSIZLARI Darren Simpson
ANI HIRSIZLARI Darren Simpson

ANI HIRSIZLARI Darren Simpson

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺90,00
İndirimli : ₺67,50

Marka : Genç Timaş
Kitaplık : Gençlik Kitaplığı
Diziler : Gümüş Romanlar
Sayfa / Ebat : 288s. / 13,5x20,5
İlk ve Son Baskı : Eylül’21 / Eylül’21
Baskı Sayısı : 1
Tercüman : Esma Fethiye Güçlü
ISBN : 978-605-08-4228-9
Barkod : 9786050842289
Orjinal Dil : İngilizce

:

Cyan, kendini bildi bileli kötü anıları unutturulan onlarca çocukla birlikte Başkabiryer’de yaşar. Sorgulamanın yasaklandığı bu terk edilmiş adada, geçmişinin karanlığından korunduğuna inanır. Fakat bir gün bir balina iskeletine kazınmış gizemli bir not bulur ve neyi unuttuğunu merak etmeye başlar.

Aynı gün sığınağa getirilen biri unutturma tedavisine direnç gösterir ve acı verici de olsa hatıralarına sıkıca tutunur. Görevliler, geçmişini hatırlamasını engellemek için yeni arkadaşına daha sert tedaviler uygulamaya başladığında Cyan, Başkabiryer’in sandığı gibi olmadığını anlar. Kendisi ve sığınak hakkındaki gerçekleri öğrenmek ve arkadaşlarını kurtarmak üzere tehlikeli bir göreve çıkar.


Çok sevilen Çöpçüler kitabının yazarı Darren Simpson’dan soluk soluğa bir özgürlük mücadelesi hikâyesi.
Editörün görüşü
Geçmiş, unutulmak istenen kötü hatıralar, yüzleşme ve sadakat... Anı Hırsızları, gençlik edebiyatında sık rastlamadığımız ruh sağlığı, travmalar ve geçmişle yüzleşme gibi önemli konuları ele alıyor. Tecrübeli yazar Darren Simpson, okurlarının beklentisinin de üstüne çıkan, muhteşem bir anlatıya imza atmış.
En önemli cümle
“Bilmediğin şey seni incitemez.”
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR